Świecenie pokarmów 2026
- 5 kwi
- 1 minut(y) czytania
Zaktualizowano: 26 kwi

W Wielką Sobotę w kościele św Norberta w Magdeburgu miało miejsce poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny. Polacy przybyli licznie do świątyni, która szybko napełniła się zapachem polskich wędlin...






Komentarze