Podziękowanie za przygotowanie do I Komunii Św.
- 2 dni temu
- 1 minut(y) czytania
Podczas Mszy Św. w niedzielę, 21 czerwca, dzieci i rodzice podziękowali księdzu Józefczykowi za przygotowanie do przyjęcia I Komunii Św.
Wszyscy byli bardzo wzruszeni, a cała wspólnota biła brawo. To pierwsze polskie dzieci w historii naszego miasta, które przygotowane zostały do przyjęcia I Komunii w języku polskim.
Jak można przeczytać na naszej stronie, istnieje możliwość przygotowania do sakramentów w naszym Duszpasterstwie Magdeburg. Jeśli np. dzieci idą do Komunii w Polsce, to powinny przejść naukę i przygotowanie do tego sakramentu, aby możliwie świadomie go przyjąć.



















Komentarze